Iqtisodiyot fanlari doktori (DSc) dissertatsiya ishi.
“Toshkent irrigatsiya va qishloq xo‘jaligini mexanizatsiyalash muhandislari instituti” Milliy tadqiqot universiteti huzuridagi ilmiy darajalar beruvchi dsc.03/30.01.2020.i.10.03 raqamli ilmiy kengashida
TOSHKENT DAVLAT IQTISODIYOT UNIVERSITETI SAMARQAND FILIALI DOTSENTI AXROROV FARXOD BAXRIDDINOVICH
08.00.04 – Qishloq xo‘jalik iqtisodiyoti mutaxassisligi bo‘yicha “Qishloq xo‘jaligini barqaror rivojlantirishda tabiiy resurslarni iqtisodiy-ekologik baholash uslubiyotini takomillashtirish” mavzusida doktorlik (dsc) dissertatsiyasini 100 % ovoz bilan muvaffaqiyatli himoya qildi.
Hurmatli Farhod Baxriddinovich!
TDIU Samarqand filiali jamoasi Sizni iqtisodiyot fanlari doktori (DSc) ilmiy darajasini qo‘lga kiritganingiz bilan chin dildan tabriklaydi.
Bu katta yutuq – sizga xos bo‘lgan mehnatsevarlik, intilish va chuqur bilimlarning samarasi. Sizning ilm-fanga sadoqatingiz va ishingizga bo‘lgan mehringiz bizga ilhom bag‘ishlaydi.
Qishloq xo‘jaligi iqtisodiyotini rivojlantirishda qo‘shgan hissangizga hurmat bildirib, ishonchimiz komilki kelgusida yanada ulkan muvaffaqiyatlar va yangi kashfiyotlarga erishasiz.
Har bir g‘oyangiz amaliy loyihalarga aylansin, mehnatingiz sizga quvonch va yangi imkoniyatlar keltirsin.