Moliya, pul muomalasi va kredit ixtisosligi bo'yicha iqtisodiyot fanlari doktori (DSc) ilmiy darajasi
Tashkent International University huzuridagi ilmiy darajalar beruvchi DSc.22/29.12.2023.I.175.01 raqamli Ilmiy kengashida
TOSHKENT DAVLAT IQTISODIYOT UNIVERSITETI SAMARQAND FILIALI DOTSENTI AXROROV ZARIF ORIPOVICH
08.00.07 - “Moliya, pul muomalasi va kredit” ixtisosligi bo‘yicha “Foydani soliqqa tortish metodologiyasini takomillashtirish” mavzusida doktorlik (dsc) dissertatsiyasini muvaffaqiyatli himoya qildi.
Hurmatli Zarif Oripovich!
TDIU Samarqand filiali jamoasi Sizni Moliya, pul muomalasi va kredit ixtisosligi bo‘yicha iqtisodiyot fanlari doktori (DSc) ilmiy darajasini qo‘lga kiritganingiz bilan chin dildan tabriklaydi.
Bu ulkan yutuq Sizning mehnatsevarlik, fidoyilik va chuqur ilmga bo‘lgan e’tibor va sadoqatingizning natijasidir. Sizning iqtisodiy bilimlaringiz, ayniqsa moliya va kredit tizimlarini rivojlantirishga qo‘shgan hissangiz, bizni ilhomlantiradi va yangi g‘oyalar uchun yo‘l ochadi.
Ishonchimiz komilki, Sizning yutuqlaringiz va yangi kashfiyotlaringiz kelgusida iqtisodiyotning rivojlanishiga sezilarli hissa qo‘shadi. Har bir g‘oyangiz muvaffaqiyatli loyihalarga aylansin, mehnatingiz sizga yangi imkoniyatlar va yuksak marralarni keltirsin.